Jak złożyć podanie na studia na Coventry University we Wrocławiu

Poniższe dane do aplikacji można przesyłać e-mailem.

Kiedy zdecydujesz się złożyć podanie na studia, prosimy o przesłanie na e-maila biuro@brytanka.com poniższych danych. Wówczas wypełnimy i wyślemy za za Ciebie formularz aplikacyjny. Usługi bezpłatne.

Podanie można składać zanim będą znane wyniki z matury. Najpierw zostanie się przyjętym warunkowo (na podstawie poniższych danych), a po dosłaniu wyników z matury otrzymuje się ofertę bezwarunkowego przyjęcia.


Dane potrzebne do podania aby zacząć studia

 • Nazwa uczelni i kierunki studiów, na które chcemy aplikować.
 • Dane osobowe: Imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i do korespondencji (oba z nazwą województwa), email, tel.stacj., tel.kom.
 • Szkoła średnia/wyższa: Nazwa szkoły, od kiedy do kiedy uczęszczana, przedmioty z matury i poziomy.
 • List motywacyjny w języku angielskim w wersji elektronicznej czyli: ile mam lat, co obecnie robię, jaki kierunek chcę studiować i dlaczego, jakie mam plany na przyszłość związane z kierunkiem, pochwalić się wszystkimi osiągnięciami/doświadczeniami na różnych polach zainteresowań jeśli takie się posiada, a zwłaszcza związanych z kierunkiem studiów, warto też podkreślić dlaczego wybrało się daną uczelnię.
 • List referencyjny.
  List w języku angielskim czyli opinia o Pani/Panu osoby, która nas uczy bądź uczyła (wychowawca, nauczyciel, anglista, korepetytor, wykładowca itp) W liście powinno być: jak długo i skąd nauczyciel Panią/Pana zna, co nauczyciel myśli o Pani/Panu jako o uczennicy/studentce, jako o osobie (np. przyjacielska, pomocna innym, komunikatywna). Warto podkreślić cechy takie jak determinacja w dążeniu do celu, pracowitość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność odnalezienia się w nowych warunkach, jeśli oczywiście takie się posiada. Można też napisać o zainteresowaniach kandydata na studia związanych z wybranym kierunkiem studiów.
  Referencje prosimy zapisać w wersji elektronicznej wpisanej w Wordzie lub bezpośrednio w emailu (nie wymagana jest pieczątka ani podpis, ale telefon kontaktowy oraz email do opiniodawcy jest wskazany).
 • Dane opiniodawcy: Imię nazwisko, stanowisko, nazwa, adres szkoły, w której uczy lub inny adres do korespondencji oraz tel. szkoły/inny do kontaktu oraz email opiniodawcy.
 • Dane opiniodawcy: Imię nazwisko, stanowisko, nazwa, adres szkoły, w której uczy lub inny adres do korespondencji oraz tel. szkoły/inny do kontaktu oraz email opiniodawcy.
 • Skan lub zdjęcie świadectwa maturalnego jeśli posiadasz już wyniki matur.
  Skan lub zdjęcie wysyłamy mailem na biuro@brytanka.com